Producenci

Nowe produkty

Nasz sklep

Nasz sklep

42-286 Koszęcin, Św. Wawrzyńca 1b

Ostatnio przeglądane

Informacja

HASHIMA forte Zobacz większe

HASHIMA forte

Nowy produkt

SPECJALISTYCZNA FORMUŁA DLA OSÓB WYMAGAJĄCYCH WSPOMAGANIA PRAWIDŁOWEGO FUNKCJONOWANIA TARCZYCY I UKŁADU IMMUNOLOGICZNEGO.

Więcej szczegółów

38,50 zł brutto

Więcej informacji

Hashima Forte  jest innowacyjnym preparatem opracowanym w oparciu wyniki licznych badań, we współpracy ze specjalistami chorób wewnętrznych, farmakologii klinicznej i endokrynologii, w celu spełnienia specyficznych potrzeb żywieniowych osób z chorobą Hashimoto.

 

Hashima forte to preparat, który wspomaga:

- funkcjonowanie taczycy ( selen, cynk)

- funkcjonowanie ukadu immunologicznego i redukcję orzebiegu reakcji zapalnej ( witamina D3, selen, cynk)

- prawidłowy przebieg funkcji psychologicznych, oraz zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia ( witamina B1)

- Zachowanie prawidowgo stanu włosów, skóry i paznokci ( selen, cynk)

- płodność i rozwój reprodukcyjnych ( cynk i selen)

 

Skład preparatu Hashima Forte został optymalnie opracowany, w celu wspomagania prawidłowej funkcji tarczycy i zachowania komfortu życia u osób z chorobą Hashimoto:

  • SELENOMETIONINA czyli  wysoko przyswajalna, organiczna forma selenu, zawarta w preparacie Hashima Forte, która wykazuje lepszą biodostępność w stosunku do formy nieorganicznej selenu.

 

  • WITAMINA D3 , gdyż wyniki badań klinicznych zrealizowanych wśród pacjentów z chorobami autoimmunologicznymi tarczycy potwierdzają niedobór witaminy D3 w surowicy krwi pacjentów z chorobą Hashimoto w stosunku do grupy kontrolnej

 .

  • WITAMINA B1 badania kliniczne wskazują na związek pomiędzy niedoborem witaminy B1 a uczuciem zmęczenia obserwowanym w chorobach autoimmunologicznych

 

  • CYNK stężenie cynku w surowicy wpływa na stężenie FT3 - postaci aktywnej hormonów tarczycy

Składniki:

witamina B1 (chlorowodorek tiaminy), cynk (glukonian cynku), selen (drożdże selenowe standaryzowane na zawartość selenometioniny), witamina D3 (cholekalcyferol), hypromeloza (otoczka kapsułki roślinnej)

 

Warunki przechowywania:

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej, nie przekraczającej 25ºC, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Najlepiej spożyć przed/nr partii: przy kodzie kreskowym.

 

Sposób użycia:

1 kapsułka 1 raz dziennie po posiłku. Preparat stosować doustnie popijając wodą. Zaleca się stosować preparat przez okres od 3 miesięcy do 1 roku. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych.

 

UWAGI

Produkt należy stosować pod nadzorem lekarza. Nie stosować w przypadku uczulenia (nadwrażliwości) na jakikolwiek ze składników. Nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i karmiących piersią. Preparat nie powinien być przyjmowany przez osoby niemające określonej choroby, zaburzeń stanu zdrowia lub schorzeń, których dotyczy zamierzone stosowanie.

Masa netto: 10g ( 30 kapsułek po 335mg)

 

Producent:

Herbal Pharmaceuticals

Darmowa dostawa od 200zł

Przy zakupie za 200zł lub więcej
nie doliczamy dodatkowych opłat za przesyłkę!

Jeśli dokonasz zakupów na kwotę 100 do 199,99zł
koszt przesyłki wyniesie tylko 10zł!

Szczegóły na https://chata-zdrowia.pl/info/dostawa

30 innych produktów w tej samej kategorii: