Producenci

Promocje

Nasz sklep

Nasz sklep

42-286 Koszęcin, Św. Wawrzyńca 1b

Informacja

"Sztuka medyczna polega na zabawianiu pacjenta, podczas gdy natura leczy chorobę."
                                                                                                                                Voltaire

W lutym 2016 roku powstał stacjonarny sklep ze zdrową żywnością w Koszęcinie, oferujący produkty specjalistycznego przeznaczenia dietetycznego ( produkty dla diabetyków, wegetarian, bezglutenowe, bez laktozowe, suplementy diety) jak również żywność ekologiczną, naturalne kosmetyki i środki czystości.

Ż ywność ekologiczna to żywność certyfikowana, której produkcja na wszystkich etapach odbywa się przy zastosowaniu ekologicznych metod zgodnie z obowiązującymi przepisami w rolnictwie ekologicznym określonymi w Rozporządzeniu Rady UE. Jest to żywność, której wytwarzanie odbywa się bez zastosowania nawozów sztucznych oraz chemicznych środków ochrony roślin. Certyfikacja w rolnictwie ekologicznym jest poświadczeniem, że produkcja podlega stałej kontroli, a produkty spełniają wymogi przepisów prawnych. Produkty bio zwykle mają znacznie wyższą wartość odżywczą od zwykłych, ponieważ powstają zgodnie z naturą.

Sklep powstał z myślą o ludziach dbających o jakość, jak również dobry smak żywności. Jesteśmy firmą rozwijającą się, dlatego też postanowiliśmy uruchomić również sklep internetowy ze zdrową żywnością. Możliwość zakupu w trybie online zapewnia łatwiejszy i szerszy dostęp do starannie wyselekcjonowanej oferty produktów ekologicznych. Dbamy o stałą rozbudowę i zróżnicowanie asortymentu, śledzimy na bieżąco rynek produktów spożywczych, chętnie wprowadzamy do naszej oferty ciekawe nowinki.

Zdrowa żywność

"Niektóre lekarstwa szkodzą bardziej niż sama choroba."
                                                                 Publiliusz Syrus

Naszym celem jest propagowanie zdrowego stylu życia, który istotnie może wpłynąć na poprawę zdrowia i samopoczucia, a co za tym idzie pozwoli ograniczyć zapotrzebowanie na opiekę medyczną.