Producenci

Nowe produkty

Nasz sklep

Nasz sklep

42-286 Koszęcin, Św. Wawrzyńca 1b

Ostatnio przeglądane

Informacja

Plastry oczyszczające TANOKI 10szt. Zobacz większe

Plastry oczyszczające TANOKI 10szt.

5905034392020

Nowy produkt

Opakowanie zawiera 10 sztuk plastrów.

Więcej szczegółów

22,65 zł brutto

Więcej informacji

Tanoki to plastry oczyszczając, które miejscowo działają na skórę. Już po pierwszym użyciu plastra, zauważysz, że białe suche plastry zmieniły się w wilgotne, ciemno brązowe lub czarne, niejednokrotnie o nieprzyjemnym zapachu. Działanie plastrów wywodzi się z tradycji dalekowschodnich: akupresury i akupunktury.

 

Akupresura to metoda wywodząca się z chińskiej medycyny naturalnej. Znana była w Chinach już kilka tysięcy lat temu. Polega ona na dotykaniu, głaskaniu, uciskaniu lub opukiwaniu określonych miejsc na ciele człowieka. Dotknięcia i ucisk odblokowują przepływ energii Yin i Yang i prowadzą do ich zrównoważenia w całym organizmie człowieka. Według tradycji dalekowschodniej brak równowagi jest głównym i najważniejszym powodem większości chorób somatycznych, jakie spotykają człowieka. Obecnie jest bardzo popularna i znana niemal na całym świecie.

Akupunktura jest starożytną, chińską metodą leczenia, która polega na wkłuwaniu specjalnych pełnych igieł w punkty leżące wzdłuż przebiegu meridianów oraz manipulowaniu tymi igłami. Meridiany określane są jako kanały energetyczne, którymi według kanonów medycyny tradycyjnej odbywa się krążenie energii Qi w organizmie. Poprzez system cienkich odgałęzień łączą one punkty na powierzchni ciała z określonymi organami wewnętrznymi. Sieć tworzona przez meridiany oplata cały organizm.

Skład:

  • sproszkowany grzyb agaricus,
  • sproszkowane wino drzewa eukaliptusowego,
  • sproszkowany ocet bambusowy,
  • sproszkowany kamień: Turmalin,
  • sproszkowany chitosan,
  • sproszkowany chiński caururus,
  • sproszkowana cordata,
  • sproszkowany ocet dębowy.

 

Produkt ten nie jest wyrobem medycznym i w żaden sposób nie może być odpowiedzialny za diagnozowanie, leczenie lub zapobieganie jakichkolwiek chorobom. Najlepiej skonsultuj się z osobą, która specjalizuje się w medycynie naturalnej aby zdiagnozować Twoje potrzeby związane z detoksykacją organizmu.

Darmowa dostawa od 200zł

Przy zakupie za 200zł lub więcej
nie doliczamy dodatkowych opłat za przesyłkę!

Jeśli dokonasz zakupów na kwotę 100 do 199,99zł
koszt przesyłki wyniesie tylko 10zł!

Szczegóły na https://chata-zdrowia.pl/info/dostawa

30 innych produktów w tej samej kategorii: